PODLAHOVÉ LIŠTY

Vzhled podlahy, má silný vliv na vnímání celé místnosti a interiéru. Unikátní tenké podlahové lišty zajišťují vysoký estetický standart s jednoduchou montáží. Inovativní lišty lze použít jako přechod mezi místnostmi, nebo jako pro přechod mezi podlahou a zdí.

Dalším výhodným aspektem pro stavební proces je, že lišta je navržena pro použití nezávisle na struktuře podlahy a je k dispozici
také pro různé tloušťky podlah. Díky vysoce kvalitním materiálům a vysoce kvalitním povrchům se lišta instaluje po natření stěny a položení
podlahy.

Díky inovativnímu patentovanému klipovému systému lze koncový profil osadit do dilatační nebo připojovací spáry jednoduše, rychle a bez potřeby nářadí.
To jde ruku v ruce se zkušeností vysoké přesnosti a nové svobody v architektonickém designu interiéru.

naše projekty
VYBERTE SI FLEXY PANELY
podívejte se na náš web

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Montáž podlahových lišt je velmi snadná a rychlá. Díky našim kvalitním produktům bude vaše podlaha vypadat dokonale a profesionálně. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a doporučení pro montáží. Náš tým je připraven odpovědět na jakékoli dotazy a zajistit perfektní výsledek. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes pro profesionální montáž podlahových lišt.