podsvícené panely

Naše celoplošné podsvícené panely, které osvětlí přírodní kamennou desku, se vyznačují nízkou hmotností, jednoduchou instalací a minimální spotřebou elektrické energie. Především však zaujmou svou jedinečnou a trvalou elegancí, která nikdy nevyjde z módy.

naše projekty
VYBERTE SI PODSVÍCENÉ PANELY

BRIGHTGREY

DARKGOLD

GOLDENBARK

GOLDENLAVA 2X12

GOLDENSUN

WHITE 3X13

WILDLIFE

podívejte se na náš web

NAŠE PODSVÍCENÉ PANELY JSOU TY NEJLEPŠÍ

Naše celoplošné podsvícené panely jsou ideálním řešením pro osvětlení přírodních kamenných desek. Vynikají svou nízkou hmotností, což usnadňuje manipulaci a instalaci, a díky snadné montáži můžete rychle a bez problémů vytvořit úchvatné osvětlené plochy. Kromě toho se naše panely vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie, což přispívá k úsporám nákladů na provoz.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou naše panely považovány za nejlepší na trhu, je jejich jedinečná a nepomíjivá elegance. Každý panel je navržen tak, aby zvýraznil přirozenou krásu kamene a přinesl do vašeho prostoru nádech luxusu a sofistikovanosti. Díky pokročilé technologii podsvícení se barvy a textury kamenné desky stanou ještě výraznějšími, což vytváří ohromující vizuální efekty.